Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

DOĞA DOSTU ÜRÜNLER

Şeker kamışından üretilen tabaklar, kompostlanabilir karton tabak ve bardaklar, FSC sertifikalı ahşap ürünlerimizle çevreye ve geleceğe iyi bakmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Çevreyi düşünen doğa dostu ürünlerle daha güzel günlere!

Çocuklarımıza bırakacağımız sağlıklı bir gelecek için kendimizi sorumlu hissediyoruz. Bunzl Bursa Pazarı olarak sürdürülebilirlik stratejimizin en önemli ayaklarından bir tanesini sürdürülebilir ürün portföyü oluşturmaktadır. Şeker kamışından üretilen tabaklar, kompostlanabilir karton tabak ve bardaklar, FSC sertifikalı ahşap ürünlerimizle çevreye ve geleceğe iyi bakmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Her hammaddenin mutlaka bir doğa dostu alternatifi olmalı felsefesine uygun şekilde ürünler geliştiriyor, yurt içi ve yurt dışı tedarik yönetimimizi buna uygun olarak planlıyoruz.

FSC ve PEFC sertifikalı endüstriyel ormanlardan elde kağıt ahşap ürünlerle çevreyi ve çocuklarımızın geleceğini koruyoruz.

Bir sonraki nesle yaşanılabilir bir dünya bırakmak istiyoruz. Bu isteğimiz doğrultusunda; yenilenebilir kaynak kullanımını ürünlerimizle destekliyoruz. Şeker kamışından ve kompostlanabilir kağıttan üretilen, plastik içermeyen kullan-at ürünleri piyasaya sunuyor, bu ürünlerin kullanımının artması konusunda sektöre öncülük ediyoruz.

Nature Dreams Şeker Kamışı Ürünler

Yenilenebilir bir kaynak olan şeker kamışı selülozundan üretilen tabak, bardak, çatal, kaşık ve bıçaklar her türlü organizasyonda kullanılmak üzere çevreye duyarlı alternatifler sunmaktadır.

Ürün Portföyü:

Ürün Özellikleri:

Compostable Karton Tabaklar ve Bardaklar

Uluslararası geçerliliği olan compostable sertifikasına sahip, plastik içermeyen karton tabak ve bardaklar, sıvı geçirgenliği olmayan kağıttan üretilerek, doğal bir geri dönüşüm yöntemi ortaya koymaktadır.

Ürün Portföyü:

Ürün Özellikleri:

Ahşap Ürünler

Sürdürülebilir doğal bir kaynak olan ahşaptan üretilen %100 geri dönüştürülebilir çatal, kaşık ve bıçaklar, yemek yemenin çevreye zarar vermeyen bir alternatifini ortaya koyuyor.

Ürün Portföyü:

Ürün Özellikleri:

Kağıt Pipetler

Selülozdan üretilen kâğıt pipetler, doğaya zarar vermeden içeceklerinizin tadına varmanın mutluluğunu yaşatır. Rengarenk çeşitleri, çekici desenleriyle çocuklardan büyüklere kadar herkesin ilgi odağı.

Ürün Portföyü:

Ürün Özellikleri:

PEFC Sertifikalı Pişirme Kağıdı

Dünyada ormanların korunması ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla geliştirilmiş, endüstriyel ormanlardan elde edilen hammadde ile üretim yapıldığının, çevreye zarar verilmediğinin göstergesi olan PEFC sertifikasına sahiptir.

Ürün Portföyü:

Ürün Özellikleri: