Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

HAKKIMIZDA

Bunzl Bursa Pazarı, 50 yıllık geçmişi boyunca üstün kalite ve hizmet anlayışını ön planda tutarak dikkat çeken başarılara imza atmıştır. Ar-Ge yatırımlarımız ve teknolojik altyapımız sayesinde Bunzl Bursa Pazarı'nda önemli yenilikler gerçekleştirdik.

Adım Attığınız Her Yerdeyiz!

Bunzl Bursa Pazarı, 50 yıllık geçmişi boyunca üstün kalite ve hizmet anlayışını ön planda tutarak dikkat çeken başarılara imza atmıştır. Ar-Ge yatırımlarımız ve teknolojik altyapımız sayesinde Bunzl Bursa Pazarı önemli yenilikler gerçekleştirdik. Kayar bıçaklı streç film, masurasız pişirme kağıdı, ekstra dayanıklı siyah nitril eldiven gibi ürünlerle fark yaratıyoruz ve adım attığınız her yerde olmaya devam ediyoruz.

Bunzl Bursa Pazarı'nın kökleri, 1970 yılında İstanbul Eminönü'nde atıldı ve günümüzde kullan-at ve ambalaj ürünleri sektörünün lider firması haline geldi. İstanbul Esenyurt'ta bulunan, üstün teknolojiyle donatılmış 13.500 metrekare kapalı alana sahip üretim tesisimizde yıllardır kaliteli, güvenli ve ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan ürünler sunmaktayız.

Bunzl Bursa Pazarı olarak yaklaşık 200 kişiye istihdam sağlamakta; 4 kıtada 30'dan fazla ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine değerli katkılar sunmaktayız. Türkiye genelinde streç film, alüminyum folyo, pişirme kağıdı, fırın torbası, HORECA ve eve servis ürünleri, kullan-at ürünler, eldiven ve tek kullanımlık hijyen ürünleri gibi 1000'den fazla ürünü 25.000'den fazla satış noktasında tüketicilerle buluşturuyoruz. Lojistik gücümüzü ve kapasitemizi sürekli olarak artırmaktayız.

110713AKA1019 1 (2)
Roll-up, Dolphin, Burpak, Fresh-up ve Dalia markalarımızla sektördeki yerimizi tüketicilerin beğenisiyle kanıtladık. Deneyimli ekibimiz ve güçlü tedarik zincirimizle sektörün lider firması olmayı başardık. Kendi markalarımızı ve özel markalı ürünleri hem yurt içinde hem de yurt dışında ev dışı tüketim, ulusal ve yerel zincir marketler, indirim marketleri, medikal ve e-ticaret kanallarında sunmaya devam ediyoruz.

2016 yılında ise başarılarımızı uluslararası arenaya taşımak amacıyla dünya çapında faaliyet gösteren Bunzl Group ile güçlerimizi birleştirerek "Global düşün, yerel hareket et" stratejimizi en iyi şekilde uygulamaya başladık. Bu iş birliği, daha da büyümek ve gelişmek için bize yeni fırsatlar sunmaktadır. Sizin için değer yaratmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz.

Çalışanlar

Ürünler

Satış Noktaları

Yıllık Palet Sevkiyatı

İhracat Pazarları

Palet Kapasitesi

Kapalı Alan

Kalite Belgeleri

Tarihçe
1970

İstanbul Eminönü’nde bakkaliye sektöründe faaliyet gösteren küçük bir işletme olarak ticari hayatımıza başladık.

1990

Kullan-at ürünler satışına başladık.

1994

Streç film ve alüminyum folyo üretimine başladık.

2001

Eminönü’nden İstoç’a taşındık.

2001

İlk ihracatımızı ve ilk ithalatımızı gerçekleştirdik.

2005

İstoç’tan Avcılar’a taşındık.

2008

Zincir marketler ve hastane satış kanallarında faaliyete başladık.

2009

Tek kullanımlık ürünler ve parti malzemeleri ürünlerinin lider sitesi www.kullanatmarket.com e-ticaret kanalımız olarak kuruldu.

2011

13.500 m2 kapalı alana sahip Esenyurt tesisimize taşınarak üretim, satış, sevkiyat alanında önemli büyüme gerçekleştirdik. Pişirme kağıdı üretimine başladık. Yeni makinelerle kapasitemizi 2 katına çıkardık.

2013-2016

Büyümemiz 2 kat arttı. Toptan kanalda var olmuş iken önce ihale ve market kanalına da giriş yaptık.

2016

Bursa Pazarı 2016 yılında gerçekleşen satın alma ile Bunzl Group’un iştiraki oldu.

2020

Yeni makine yatırımlarıyla üretim kapasitemiz 2 katına çıktı.

2023

4 kıtada 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan, Türkiye’de 25.000 satış noktasına sahip, kullan at ürünler ve ambalaj sektörünün önemli bir yol gösterici olarak büyümeye devam ediyoruz.