Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

Market ve Mutfak Ürünleri

Bize göre “Mutlu Mutfakların Sırrı” ailecek evde hazırlanan mutlu yemeklerdir. Gıda güvenliği sertifikasyonuna sahip tesisimizde üretimini yaptığımız streç film, alüminyum folyo, pişirme kağıdı ve yanmaz tavuk torbası ürünlerimiz, mutfaktaki en seveceğiniz yardımcılarınız olacak.

Mutfak yardımcılarınızla yiyeceklerinizi lezzetlice pişirecek, sağlıklıca saracak ve saklayacaksınız.

Eldivenler

Sağlam, Sağlıklı, Pratik.

Dolphin tek kullanımlık eldivenler, hijyen ve temizlik gerektiren her alanda koruma sağlar. Sağlık ve gıda endüstrisi alanlarında sıklıkla tercih edilir. Gıda hazırlama ve yemek servisi sektöründe, oteller ve restoranlarda, ofisler ve kurumlarda, temizlik işlerinde, kısaca sağlık ve temizlik gerektiren her ortamda Dolphin tek kullanımlık eldivenler güvenle kullanılabilir.

Kullan-at Ürünler

Kaliteli, Pratik ve Modern

Horeca ve catering sektöründe, ev dışı tüketimde, davet ve organizasyonlarda, ofislerde, pikniklerde ve evlerde kullanılan Kullan-at ürünlerimiz hayatı kolaylaştıran binlerce avantaj sunar. Sizi temizlik derdinden kurtaran Kullan-at ürünlerimiz çok pratiktir. Plastik ve karton tabak ve bardaklardan, ahşap tahta karıştırıcılara ve çöp şişlere; plastik pipetlerden bambu kürdanlara kadar geniş bir Kullan-at ürünler portföyünü uzun yıllardır Bunzl Bursa Pazarı güvencesi altında milyonlarla buluşturuyoruz.

Horeca ve Servis Ürünleri

Göz Alıcı, Misafirperver, Pratik.

HORECA kanalında sunulan mükemmel servisin arkasında, güven duyulan ürünler yer alır. Eve servis alanında ve özel sunum gerektiren otel ve restoranlarda taşıma ve saklama kapları, çöp poşetleri, kraft çantalar, kek kalıpları ve sarf malzemeleriyle güvenli ve şık bir servis imkânı yaratıyoruz. İster bir konaklama profesyoneli isterse bir restoran şefi olun tek kullanımlık ürünlerimizle misafirlerinize unutulmayacak anlar yaşatabilirsiniz.

Doğa Dostu Ürünler

Geleceği Düşünen, Sürdürülebilir, Pratik.

Çocuklarımıza bırakacağımız sağlıklı bir gelecek için kendimizi sorumlu hissediyoruz. Bunzl Bursa Pazarı olarak sürdürülebilirlik stratejimizin en önemli ayaklarından bir tanesini sürdürülebilir ürün portföyü oluşturmaktadır.

Şeker kamışından üretilen tabaklar, kompostlanabilir karton tabak ve bardaklar, FSC sertifikalı ahşap ürünlerimizle çevreye ve geleceğe iyi bakmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Hijyen Ürünleri

Sağlıklı, Hijyenik, Pratik.

Hijyen gerektiren her ortamda kullanılabilen eldiven, maske, bone ve galoş gibi tek kullanımlık ürünleri, sağlık sektöründe, gıda ve her türlü üretim tesisinde, kalabalık çalışma ortamlarında hijyen sağlaması için geliştiriyoruz.

Hastaneler, sağlık ocakları, veterinerler, ofisler, fabrikalar, okullar, oteller ve restoranlar gibi tüm toplu alanlarda, temizlik ve hijyen sağlamak amacıyla gerekli olan bu ürünler, ihtiyacı karşılamak adına sürdürülebilir kalitede çözümler ortaya koyuyor.