Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

KULLAN-AT ÜRÜNLER

Horeca ve catering sektöründe, ev dışı tüketimde, davet ve organizasyonlarda, ofislerde, pikniklerde ve evlerde kullanılan Kullan-at ürünlerimiz hayatı kolaylaştıran binlerce avantaj sunar.

Kaliteli, Pratik ve Modern

Horeca ve catering sektöründe, ev dışı tüketimde, davet ve organizasyonlarda, ofislerde, pikniklerde ve evlerde kullanılan Kullan-at ürünlerimiz hayatı kolaylaştıran binlerce avantaj sunar. Sizi temizlik derdinden kurtaran Kullan-at ürünlerimiz çok pratiktir.

Dahası, pek çok Kullan-at ürünümüz çevre dostu ve sürdürülebilirdir. Kartondan plastiğe, ahşaptan bambuya kadar farklı hammaddelerle üretilen Kullan-at ürünlerimiz şıklığıyla göz doldururken, asla kaliteliden ödün vermez.

Roll-up markalı Kullan-at ürünlerimiz market raflarında tüketicilerin en kaliteli Kullan-at ürünler ihtiyacını karşılarken; Dolphin ve Burpak markalı Kullan-at ürünlerimizi daha çok oteller, restoranlar, fast food zincirleri, kafeler, kantinler, pastaneler gibi ev dışı tüketim organizasyonları tercih etmektedir. Plastik ve karton tabak ve bardaklardan, ahşap tahta karıştırıcılara ve çöp şişlere; plastik pipetlerden bambu kürdanlara kadar geniş bir Kullan-at ürünler portföyünü uzun yıllardır Bunzl Bursa Pazarı güvencesi altında milyonlarla buluşturuyoruz.

Kaliteli

Kullan-at ürünlerimiz yüksek kalite standartlarına sahip tedarikçilerden temin edilir, standartlara uygun dayanıklı malzemelerle üretilir, ürün ve ambalaj kalitesinden asla ödün verilmez. Kaliteli Kullan-at ürünlerimizi Bunzl Bursa Pazarı kalitesi altında güvenle kullanılabilirsiniz.

Hijyenik ve Güvenli

Kullan-at ürünler her kullanımdan sonra atılarak mikrop ve enfeksiyon riskini azaltır. Böylece hastalıkların yayılma riskini en aza indirir. Kullan-at ürünlerimiz, el değmeden üretilip paketlenerek hijyenik ambalajlarda sunulur. Her bir ürün, steril koşullarda paketlenir ve kullanıma hazır olarak teslim edilir. Bu da ürünlerimizin hijyen ve güvenliğini garanti eder.

Pratik

Kullan-at ürünlerin en önemli faydası pratikliğiyle hayatları kolaylaştırmasıdır. Hızlı ve zahmetsiz bir şekilde kullanabilir, bulaşık yıkamaya gerek olmadan, değerli zamanınızı arttırabilirsiniz.

Çok Çeşitli

Kullan-at ürünlerimiz çok çeşitli renk, şekil, tasarım, kalınlık, uzunluk gibi özelliklere sahiptir. Gerek ürün çeşidi gerekse ambalaj çeşidi bakımından her talebi karşılayacak ürün portföyüne sahibiz. Özellikle davet ve organizasyonlarda hem pratik hem şık Kullan-at ürünlere ihtiyaç duyulmakta ve Bunzl Bursa Pazarı ürünleri bu ihtiyacı %100 karşılamaktadır.

Kolay Taşınabilir

Kullan-at ürünlerimiz hafif ve taşınabilir olduğu için seyahatlerde veya hareketli yaşam tarzında çok kullanışlıdır. Pratik boyutları sayesinde kolayca taşınabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanılabilirsiniz. Kullan-at ürünlerimiz, piknik ve tatillerde hayatınızı kolaylaştırır.

Kullan-at Ürünler Portföyü

Ahşap ve Bambu Ürünler

Hem pratik hem de şık bir kullanım imkânı veren ahşap ve bambu ürünlerle, tüm davet ve organizasyonlarda leziz yemeklerin altına zarif imzalar atabilirsiniz.

Sıcak ve doğal bir görünüme sahip ahşap kullan-at ürünler sofra düzenlemelerinde, parti ve etkinliklerde estetik bir seçenek olarak tercih edilebilir.

Karton Bardaklar

İş yeri, hastane, okul, kantin gibi toplu tüketimin olduğu alanlarda; çay, kahve, su ya da her türlü sıcak ve soğuk içecekleri içmek için kullanılan sağlıklı ve pratik karton bardaklar, kullanıcılara büyük kolaylık sağlar.

4oz espresso bardağı, 7oz çay ve kahve bardağı, 8oz ve 12oz meşrubat bardağı seçeneklerini birbirinden şık desenlerle sunmaktayız.

Pipetler

Evlerde, restoran ve kafelerde, otellerde, tüm soğuk içeceklerde kullanabileceğiniz pipetler, eşsiz seçenekleriyle pratik çözümler sunuyor.

Plastik ya da kağıt pipetler, rengarenk, modern desenlerle jelatinli ya da kağıt sargılı olarak hijyenik kullanım sağlıyor.

Yurt içindeki ve yurt dışındaki önde gelen tedarikçilerimizden temin ettiğimiz pipetlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Plastik Kullan-at Ürünler

Pikniklerin vazgeçilmezi olan plastik tabaklar, bardaklar, çatal, kaşık ve bıçaklarla pratiklik isteyenlere hem bol çeşit hem kaliteli sunuyoruz.

İster dışarda ister evde Kullan-at ürünlerimiz hep sizinle.

Tahta Karıştırıcılar

Kullan-at bardakların vazgeçilmezi ahşap ve bambu karıştırıcılar okullarda, ofislerde, kantinlerde, hastanelerde çay ve kahveye eşlik ediyor. Kağıt sargılı ve sargısız olarak sunduğumuz tahta karıştırıcılar kutulu ya da poşetli olarak farklı ambalaj büyüklüklerinde sunulmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışından tedarik ettiğimiz tahta karıştırıcılar kategorisinde sektörün önde gelen firmasıyız.

Kürdanlar

Ağız ve diş temizliğinde yaygın kullanımı olan kürdanların ev dışı tüketimde daha pek çok alanda kullanımı mümkün.

Davet ve organizasyonlarda peynir ve meyve gibi atıştırmalıkları küçük porsiyonlar halinde sunmak için rahatlıkla kullanılabilir.

Uzun yıllardır kalitesine güvendiğimiz tedarikçilerimizden temin ettiğimiz ithal kürdanlarımızı güvenle kullanabilirsiniz.

Plastik Şeffaf Sunum Bardakları

Plastik şeffaf sunum bardakları, cam görünümlü yapıları sayesinde davet ve organizasyonlar için şık ve pratik bir alternatif oluşturuyor.

Cam gibi zarif görünüme sahip ama kırılmayan yapısıyla büyük organizasyonlarda kullanıma uygun, yıkama derdine son veren, çok modern tasarımlı Kullan-at ürünlerimizi severek kullanacaksınız.