KULLAN - AT ÜRÜNLER

Misafirlerinizi ağırlarken, piknikte, sahilde, her türlü organizasyonda en pratik çözümleri sunuyoruz. Yıkama derdi olmayan, her türlü yiyecek ve içeceğiniz için uygun ürünlerimiz, pratikliğiyle zaman kazandırır, şıklığıyla göz doldurur.

Ahşap-ve-Bambu-Ürünler-782x510

Ahşap ve Bambu Ürünler

Pikniklerde, davet ve organizasyonlarda, otel ve restoran sunumlarında pratiklik ve şıklık imkânı veren ahşap ve bambu ürünler; Çöp şiş, adana şiş, yassı çöp şiş ürünlerimizle leziz yemeklere imza atabilirsiniz. Çin restoranlarının geleneksel ve şık sunum aparatı Çin çubuğu, Orijinal adıyla Chopstick, görebileceğiniz en şık ambalajıyla kullanımınıza hazır. Gerek ağız ve diş sağlığınızı korumanız, gerekse minik sunumlarınızda kullanmanız için üretilmiş ahşap ve bambu kürdanlar. Kullan-at bardakların ve şekerin vazgeçilmezi Tahta karıştırıcılar.

Ahşap-ve-Bambu-Ürünler-782x510

Karton Bardaklar

İşyeri, hastane, okul, kantin gibi toplu tüketimin olduğu alanlarda, çay, kahve, su ya da her türlü sıcak ve soğuk içecekleri içmek için kullanılan sağlıklı ve pratik karton bardaklar, büyük kolaylık sağlar. Kâğıttan üretilmesi, geri dönüşümü destekleyen önemli bir özelliğidir. Karton bardaklarınızı, toplu tüketiminde ya da ev tüketiminde kullanabilirsiniz.

Pipetler

Evlerde, restoran ve kafelerde, otellerde, tüm soğuk içeceklerde kullanabileceğiniz pipetlerimiz eşsiz çeşitliliğiyle sizlerle. Rengarenk, desenli, körüklü ve artistik; bazen fosforlu, bazen meyveli, hepsi birbirinden eğlenceli.

Plastik Kullan-At Ürünler

Pikniklerde olmazsa olmaz kullan-at ürünler: Plastik tabaklar, bardaklar, çatal, kaşık ve bıçaklar. Pratik sunum bardaklarını da unutmayalım. İster ev kullanımında ister catering sektöründe çok pratik ve şık sunum imkânı sağlar.

Plastik Şeffaf Sunum Bardakları

Davet ve organizasyonlarınızda en şık, en pratik, cam görünümlü, şeffaf sunum bardakları ile fark yaratacaksınız. Kullan-at olmaları sebebiyle tek sefer kullanarak yıkama derdine son vereceksiniz. Pikniklerde, açık hava davetlerinizde ya da bahçe partilerinizde tatlılarınızı, soğuk mezelerinizi şeffaf bardaklarımızla sunmak harika bir fikir.

Diğer Kullan-At Ürünler

HORECA sektöründe masaların şıklığı için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden birisi: Kullan-at masa örtüleri. Katlanmış ve rulo seçenekleri ile kullanımı çok pratik. Kullan-at bardakların ve şekerin vazgeçilmezi: Plastik çay karıştırıcılar. Karton ve plastik bardaklarınızı en kolay taşıyabileceğiniz bardak taşıyıcıları, tepsilerin yerini alabilir.

©Copyright BURSA PAZARI - Designed by Webbilir Webbilir Logo