Skip to content

Özel Markalı Ürün Hizmetinde Farkımız Kalitemiz

      

Talep ettiğiniz ürünleri, istemiş olduğunuz özelliklerle size özel ambalajlarda üretiyoruz.

      Böylece;

  • Operasyonel maliyetlerinizde azalma elde edersiniz.
  • Yüksek kalite standartları ile ürün temin edersiniz.
  • Gıda güvenliği sertifikalı tesisimizde üretilmiş, sağlıklı ürünler teslim alırsınız.
  • Zamanında ve hatasız ürün tedariği sağlarsınız.
  • Profesyonel Grafik Tasarım ekibimizden markanıza özel ambalaj desteği alırsınız

Özel Markalı Ürünler / Private Label Products

Bursa Pazarı Roll-up, Dolphin, Burpak gibi perakende ve geleneksel kanalın önemli markalarına sahip olmasının yanı sıra; özel markalı ürünler üretiminde de iddialı konuma gelmiştir.

Türkiye perakende sektöründe kendi markaları ile hizmet veren ŞOK, BİM, A101 gibi indirim marketlere ve dünyada 4 kıtada 30’dan fazla ülkedeki müşterilerine özel markalı ürünler hizmeti sağlamaktadır.

Bursa Pazarı, BRC Gıda Güvenliği Sertifikası’na sahip tesislerinde ürettiği streç film, pişirme kağıdı, alüminyum folyo, tavuk torbası ürünlerinde en üst kalitede ürün ve hizmet sunabilmek için; zamanında teslimat ve sürdürülebilir kalite anlayışını benimsemiştir. Sürdürülebilir büyüme performansına katkı sağlayacak şekilde yatırımlarına devam eden Bursa Pazarı, 2020 yılının 2. yarısında gerçekleştirdiği yeni pişirme kağıdı yatırımıyla sektördeki yerini güçlendirmiştir.

Kendi markanızla son kullanıcıların beğenisine sunduğunuz ürünlerin, kalite ve performans açısından en iyi olduğundan önce siz emin olmalısınız. Bunun için ürün ve ambalaj seçimi, ürünün teknik özellikleri ve numune süreçleri boyunca deneyimli bir müşteri temsilcimiz size rehberlik edecektir.

Bursa Pazarı, müşteri markalı olarak üretim yaptığı ürünlerin ambalaj seçiminde de en güvenilir ambalaj tedarikçileri ile çalışmaktadır. Müşteri talebine göre; ambalaj tasarımları konusunda destek veren deneyimli tasarım kadrosu, üretime hazırlıktan, teslimata kadar her süreci birebir takip etmektedir.

©Copyright BURSA PAZARI - Designed by Webbilir Webbilir Logo