PARTİ ÜRÜNLERİ

İşte birbirine en yakışan üçlü: Harika partiler, keyifli vakit geçiren insanlar ve birbirinden çeşitli temalarıyla Roll-up Party Dreams ürünleri. Sağlık standartlarına ve gıda ile temasa uygun malzemelerle üretilen parti ürünlerimiz, doğum günleri, bebek partileri, bahçe partileri ve her türlü organizasyonun vazgeçilmezidir.

Karton Parti Ürünleri

Birbirinden şık ve eğlenceli parti temalarıyla karton doğallığını buluşturan Roll-Up Party Dreams karton parti ürünleri, şık partilerin vazgeçilmezidir. Kullan-at ürünler olması sayesinde, şahane partilerin ardından oluşan bulaşık derdinden kurtarır. Gıdayla teması uygun malzemeden, el değmeden üretilmiş ürünlerimizi başta doğum günleri olmak üzere her türlü davet ve organizasyonunuzda tercih edebilirsiniz. Size uygun bir konseptimiz mutlaka vardır.

Lisanslı Parti Ürünleri

Dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarının tasarımlarının yer aldığı lisanslı parti ürünleri, doğum günleri başta olmak üzere her türlü partiye keyif ve eğlence katıyor. Çocuklar, Spiderman, Elsa, Mickey olmaya bayılıyor. Kullan-at ürünler olması sayesinde yıkama derdine son vererek, annelere zaman kazandırıyor. Lisanslı parti tabak ve bardaklarınızı, masa örtüleri, peçeteler ve parti aksesuarlarıyla tamamlayabilirsiniz.

Plastik Parti Ürünleri

Roll-Up Party Dreams plastik tabak, bardak, çatal, kaşık ve bıçaklar, parti ve davetlerinizin vazgeçilmez malzemeleridir. Rengarenk ve trendlere uygun renk seçenekleri ile farklı konseptlerde partilerde rahatlıkla kombinasyonlar yapabilirsiniz. Kullan-at ürünler olması sayesinde, şahane partilerin ardından oluşan bulaşık derdinden kurtarır. Plastik gereçler, hafif olduğu kadar, ambalaj tasarım esneklikleri sayesinde dayanıklı ve pratiktir.

Porselen Görünümlü Ürünler

Sert ve kokusuz plastik malzeme ile üretilmiş olan Roll-Up Silver Dreams ve Roll-Up Golden Dreams parti serileri, pratik kullanımın ve şıklığın en güzel birlikteliğini oluşturur. Eşsiz sofralar, unutulmaz davetler ve en şık kutlama yemekleri için şık ve pratik çözümler sunan Silver Dream & Golden Dreams ürünlerimiz, partilerinde kalite ve zerafet arayanların bir numaralı tercihi.

Masa Örtüleri ve Masa Etekleri

En şık kutlamaları organize etmek için en şık ve en pratik yardımcılar gerekir. İster temalı ya da lisanslı, ister düz renkli ya da desenli olsun; Roll-Up Party Dreams tabak ve bardaklara eşlik edecek masa örtüleri, masa eteklerini de unutmamalı. Davet ve organizasyonlarınızda, piknik ve bahçe masalarınızda kullanabileceğiniz masa örtüleri ve etekleri oldukça dayanıklı ve pratiktir.

 

Peçeteler

En şık kutlamaları organize etmek için en şık ve en pratik yardımcılar gerekir. İster temalı ya da lisanslı, ister düz renkli ya da desenli olsun; Roll-Up Party Dreams tabak ve bardaklara eşlik edecek peçeteleri de unutmamalı. Davet ve organizasyonlarınızda, piknik ve bahçe partilerinizde eşsiz renk ve dokuda peçeteyi sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Diğer Parti Ürünleri


En şık kutlamaları organize etmek için en şık ve en pratik yardımcılar gerekir. İster temalı ya da lisanslı, ister düz renkli ya da desenli olsun; Roll-Up Party Dreams tabak ve bardaklara eşlik edecek masa örtüleri, masa etekleri ve peçeteler de unutulmamalı. Tabii ki, bununla da bitmedi. Parti davetiyeleri, külah şapkalar, maskelerle parti sürprizlerini arttırabilirsiniz. Hediyeleriniz için renkli ve boy boy kraft çantalarımızı kullanabilirsiniz.

 

Kraft Çantalar

Davet ve organizasyonlar hediyesiz, sürprizsiz olmaz. Bu hediyelerin koyulacağı rengarenk, düz renkli ya da desenli çantalar, kâğıttan üretildiği için %100 doğa dostudur. Kraft çantalar, yanınıza aldığınız eşyaları taşımaya uygun, sağlam saplı ve kaliteli malzemeden üretilmiştir.

©Copyright BURSA PAZARI - Designed by Webbilir Webbilir Logo