Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

Üretim

Türkiye’de streç film, alüminyum folyo ve pişirme kâğıdı üretiminde hem catering tipi hem mutfak tipi ürünlerde en yüksek kapasiteye sahip üreticilerinden biriyiz. Öyle ki mutfak tipi pişirme kâğıdında, Türkiye’de en yüksek kapasiteye sahip firmayız.

Dünya çapında geçerli AA dereceli BRCGS Ürün Güvenliği Sertifikasyonunu’na sahip üretim tesisimizde sarımını yaptığımız streç film, alüminyum folyo ve pişirme kâğıdı ile gerek ev içi kullanım, gerekse ev dışı tüketime uygun ürünler üretiyoruz.

Kalite

Pişirme kağıdı, streç film ve alüminyum folyo üretimi sürecinde kalite kontrol önlemlerimizi sürekli olarak güncelleyerek en iyi sonuçları elde etmeye çalışıyoruz.

Üretim süreci boyunca ürettiğimiz ürünlerin kalite standartlarına uygun olduğunu kontrol etmek için düzenli testler yapmaktayız. Personelimize kalite kontrol süreçleri, güvenlik önlemleri ve ekipman kullanımı gibi konularda düzenli eğitimler sağlamaktayız.

Özel Markalı Üretim

“Sizin markanız, bizim kalitemiz” mottosuyla, müşterimizin markası için en yüksek kalitede ürün ve hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimize BRCGS Ürün Güvenliği Sertifikalı tesisimizde üretilmiş, kalitesinden emin olduğumuz, farklı ebat ve özellik seçeneklerine sahip ürünlerini zamanında ve istenen miktarda ulaştırıyoruz.

Türkiye’de özel markalı mutfak tipi ürünlerde akla gelen en güvenilir tedarikçi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Bunzl Group, ilke ve değerlere dayalı önleyici tedbirler kültürünü teşvik ederek müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı taahhüt eder.

Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız için daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak için iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları Bunzl Bursa Pazarı’nda etkin şekilde uygulanır ve Bunzl Group tarafından düzenli olarak denetlenir.