Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

ÜRÜNLER

Bunzl Bursa Pazarı ulusal ve yerel zincir marketler, indirim marketler, geleneksel ambalaj toptancıları, ev dışı tüketim sektörü, online tüketiciler, hastane ve kurumlara çok farklı kategorilerde tek kullanımlık ürünler tedarik etmektedir.

Bunzl Bursa Pazarı, ulusal ve yerel zincir marketler, indirim marketler, geleneksel ambalaj toptancıları, ev dışı tüketim sektörü, online tüketiciler, hastane ve kurumlara çeşitli kategorilerde tek kullanımlık ürünler tedarik etmektedir.

Geniş ürün portföyümüz içinde
Market ve Mutfak Ürünleri Kategorisinde pişirme kağıtları, streç filmler ve alüminyum folyolar ve tavuk torbaları;

Eldiven Kategorisinde tek kullanımlık lateks, nitril ve vinil eldivenler;

Horeca ve Servis Ürünleri Kategorisinde catering, horeca ve eve servis sektöründe yer alan tüketicilerin ihtiyaç duyduğu alüminyum kaplar, karton çorba kaseleri, çöp poşetleri, dantel kağıtlar gibi ürünler;

Kullan-at Ürünler Kategorisinde pratik kullanımıyla öne çıkan, piknik ve açık havada yapılan keyfin vazgeçilmezleri tek kullanımlık karton ve plastik tabaklar, bardaklar, çatal, kaşık ve bıçaklarla pipetler;

Hijyen Ürünleri Kategorisinde hastaneler ve sağlık kuruluşları, üretim tesisleri ve gıda servisi alanında ihtiyaç duyulan bone, galoş, önlük, temizlik eldivenleri gibi ürünler;

Doğa Dostu Ürünler Kategorisinde compostable sertifikalı karton tabak ve bardaklar, şeker kamışından üretilmiş tabak ve bardaklar, FSC sertifikalı ahşap çatal, kaşık ve bıçaklar, PEFC sertifikalı pişirme kağıtları yer almaktadır.

Aktif olarak satışını yapmakta olduğumuz 1.000’den fazla ürünü Roll-up, Dolphin, Burpak ve Fresh-up markalarımız altında milyonlarla buluşturuyoruz.

MARKALARIMIZ

Market ve Mutfak Ürünleri

Bize göre “Mutlu Mutfakların Sırrı” ailecek evde hazırlanan mutlu yemeklerdir. Gıda güvenliği sertifikasyonuna sahip tesisimizde üretimini yaptığımız streç film, alüminyum folyo, pişirme kağıdı ve yanmaz tavuk torbası ürünlerimiz, mutfaktaki en seveceğiniz yardımcılarınız olacak.

Mutfak yardımcılarınızla yiyeceklerinizi lezzetlice pişirecek, sağlıklıca saracak ve saklayacaksınız.

Eldivenler

Sağlam, Sağlıklı, Pratik.

Dolphin tek kullanımlık eldivenler, hijyen ve temizlik gerektiren her alanda koruma sağlar.

Sağlık ve gıda endüstrisi alanlarında sıklıkla tercih edilir. Gıda hazırlama ve yemek servisi sektöründe, oteller ve restoranlarda, ofisler ve kurumlarda, temizlik işlerinde, kısaca sağlık ve temizlik gerektiren her ortamda Dolphin tek kullanımlık eldivenler güvenle kullanılabilir.

Türkiye’nin Lider Eldiven Markası

Horeca ve Servis Ürünleri

Göz Alıcı, Misafirperver, Pratik.

HORECA kanalında sunulan mükemmel servisin arkasında, güven duyulan ürünler yer alır. Eve servis alanında ve özel sunum gerektiren otel ve restoranlarda taşıma ve saklama kapları, çöp poşetleri, kraft çantalar, kek kalıpları ve sarf malzemeleriyle güvenli ve şık bir servis imkânı yaratıyoruz. İster bir konaklama profesyoneli isterse bir restoran şefi olun tek kullanımlık ürünlerimizle misafirlerinize unutulmayacak anlar yaşatabilirsiniz.

Kullan-at Ürünler

Kaliteli, Pratik ve Modern

Horeca ve catering sektöründe, ev dışı tüketimde, davet ve organizasyonlarda, ofislerde, pikniklerde ve evlerde kullanılan Kullan-at ürünlerimiz hayatı kolaylaştıran binlerce avantaj sunar. Sizi temizlik derdinden kurtaran Kullan-at ürünlerimiz çok pratiktir.

Plastik ve karton tabak ve bardaklardan, ahşap tahta karıştırıcılara ve çöp şişlere; plastik pipetlerden bambu kürdanlara kadar geniş bir Kullan-at ürünler portföyünü uzun yıllardır Bunzl Bursa Pazarı güvencesi altında milyonlarla buluşturuyoruz.

Türkiye’nin Önde Gelen Kullan-at ve Market Ürünleri Markası

Doğa Dostu Ürünler

Geleceği Düşünen, Sürdürülebilir, Pratik.

Çocuklarımıza bırakacağımız sağlıklı bir gelecek için kendimizi sorumlu hissediyoruz. Bunzl Bursa Pazarı olarak sürdürülebilirlik stratejimizin en önemli ayaklarından bir tanesini sürdürülebilir ürün portföyü oluşturmaktadır.

Şeker kamışından üretilen tabaklar, kompostlanabilir karton tabak ve bardaklar, FSC sertifikalı ahşap ürünlerimizle çevreye ve geleceğe iyi bakmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Hijyen Ürünleri

Sağlıklı, Hijyenik, Pratik.

Hijyen gerektiren her ortamda kullanılabilen eldiven, maske, bone ve galoş gibi tek kullanımlık ürünleri, sağlık sektöründe, gıda ve her türlü üretim tesisinde, kalabalık çalışma ortamlarında hijyen sağlaması için geliştiriyoruz.

Hastaneler, sağlık ocakları, veterinerler, ofisler, fabrikalar, okullar, oteller ve restoranlar gibi tüm toplu alanlarda, temizlik ve hijyen sağlamak amacıyla gerekli olan bu ürünler, ihtiyacı karşılamak adına sürdürülebilir kalitede çözümler ortaya koyuyor.