Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

LOJİSTİK

Bizler, müşterilerimizin işlerini kolaylaştırarak katma değerli sonuçlar elde edecekleri en gerekli ürün ve hizmetleri tedarik edip, güvenilir teslimat sağlamakla yükümlüyüz. Bunu ticari deneyimimiz, güçlü tedarik zinciri ağımız ve lojistik becerimizle 50 yılı aşkın süredir yapmaya devam ediyoruz.

Bizler operasyonda en iyi olmalıyız ki; iş ortaklarımız sadece kendi ana işlerine odaklanabilsin ve yanlarında onların işini geliştirmek için var olan bir ortakları olduğunu bilsinler.

Son teknolojiyle dizayn edilmiş yüksek kapasiteye sahip depolama ve sevkiyat alanımızla iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını zamanında, doğru ve en efektif şekilde karşılıyoruz.

Geniş hacimli depolama alanı

Türkiye’nin her noktasına ulaşan filo ağımız

İş sağlığı ve güvenliğine uygun depolama ve sevkiyat

11 adet yükleme rampası

Yıllık ortalama 350.000 palet sevkiyat

Yıllık ortalama 350.000 palet sevkiyat

Zamanında

doğru

efektif sevkiyat

Depolama ve Lojistik Kapasitesi

Bunzl Bursa Pazarı’nın tecrübeli ve kapsamlı lojistik ve servis ağı ile her gün, zamanında, Türkiye’nin dört bir köşesine sevkiyat yapabilme kapasitesine sahibiz.

Toplam 10.000 palet kapasiteye sahip yüksek raflı depolama hacmimizin yanı sıra; ihtiyaca yönelik 5.000 palet dış depolama hacmine sahibiz.

Üretimini yaptığımız pişirme kâğıtları, streç filmler ve alüminyum folyolarda yüksek tonajlı depolama hacmine sahip olarak yurt içi ve yurt dışına hizmetler sunuyoruz.

11 adet yükleme ve boşaltma rampasıyla tesisimizde yıllık 350.000 paletlik sevkiyat ortalamasına sahip olarak dağıtım ağımızı her gün geliştiriyoruz.

İş Güvenliğine Uygun Depolama

Bunzl Bursa Pazarı ve Bunzl Grup olarak iş sağlığı ve güvenliğini birinci önceliğimiz olarak belirlediğimiz için, lojistik faaliyetlerimizin her aşamasında oluşabilecek potansiyel güvenlik risklerini ölçerek iç ve dış denetimlerle güvenli bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

Bunu, kişisel koruyucu ekipmanların çalışanlar ve ziyaretçiler tarafından kullanımı, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin düzenli olarak yapılması, iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımızın istihdam edilmesi ve iş yeri hekimlerimizle ortak hareket ederek gerekli tüm kontrol ve taramaların yapılması, iç ve dış denetimlerin gerçekleştirilmesi operasyonlarıyla sürdürülebilir şekilde hayata geçiriyoruz.

Bunzl Bursa Pazarı olarak tek kaynaktan tedarik yerine üretim, yurt içi kaynaklardan ticari ürünler tedariği, 20 yıldır devam ettiğimiz ithal ürünler tedariğimizle hem geniş bir ürün portföyüne hem tedarik zinciri çeşitliliğine sahibiz.

Bu çeşitlilik bize etkin ve efektif stok ve maliyet yönetimi sağlarken; iş ortaklarımıza da daha fazla ürün, zamanında tedarik imkanı sağlamaktadır.

Tedarik Zinciri Çeşitliliği