Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

HORECA & SERVİS ÜRÜNLERİ

Eve servis alanında ve özel sunum gerektiren otel ve restoranlarda taşıma ve saklama kapları, çöp poşetleri, kraft çantalar, kek kalıpları ve sarf malzemeleriyle güvenli ve şık bir servis imkânı yaratıyoruz.

Göz Alıcı, Misafirperver, Pratik.

HORECA kanalında sunulan mükemmel servisin arkasında, güven duyulan ürünler yer alır. Eve servis alanında ve özel sunum gerektiren otel ve restoranlarda taşıma ve saklama kapları, çöp poşetleri, kraft çantalar, kek kalıpları ve sarf malzemeleriyle güvenli ve şık bir servis imkânı yaratıyoruz. İster bir konaklama profesyoneli isterse bir restoran şefi olun tek kullanımlık ürünlerimizle misafirlerinize unutulmayacak anlar yaşatabilirsiniz.

HORECA & Servis Ürün Portföyü

Alüminyum Kaplar & Kapaklar

Eve servis sektöründe sıklıkla tercih edilen alüminyum kaplar, farklı çeşit ve boyutlarda taşıma kolaylığı ve sunum şıklığı sağlar, yiyeceklere sıcacık servis imkanı sağlar.

Plastik Sızdırmaz Kaplar & Kapaklar

Farklı çeşit ve boyutlara sahip olan plastik sızdırmaz kaplar ve kapaklar, yiyeceklerin dökülmeden taşınmasını mümkün kılar.

Tahta Karıştırıcılar

Kullan-at bardakların vazgeçilmezi ahşap ve bambu karıştırıcılar okullarda, ofislerde, kantinlerde, hastanelerde çay ve kahveye eşlik ediyor. Kağıt sargılı ve sargısız olarak sunduğumuz tahta karıştırıcılar kutulu ya da poşetli olarak farklı ambalaj büyüklüklerinde sunulmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışından tedarik ettiğimiz tahta karıştırıcılar kategorisinde sektörün önde gelen firmasıyız.

Eve Servis Kutuları

Hazır gıda sektörünün pratik eve servis kutuları, yemeklerin tüketiciye sıcak ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlarken, kimi zaman tabak yerine de kullanılarak kolaylık sunar. Pizza kutularından, baklava kutularına çeşitli karton kutular doğal kaynak olduğu için sürdürülebilirliği destekler.

Kraft Çantalar

Kâğıttan üretilen ve doğa dostu olan kraft çantalar, davet ve organizasyonlara anlam katan hediyeleri daha özel bir hâle getirir. Rengarenk ve farklı boylarda kullanabilirsiniz.

Karton Kâseler & Kutular

Eve servis sektöründe, sinemalarda, açık hava satıcılarında sıkça ihtiyaç duyulan karton mısır ve cips kutuları, sıcacık çorbaların restoranlardan evlere taşınmasında ihtiyaç duyulan karton çorba kâseleri, leziz dondurmaların erimeden evlere taşınmasında kullanılan karton dondurma kâseleri gibi alternatifler sunan bu ürünler hayatı kolaylaştırır.

Dantel Kâğıtlar

Yiyeceklerin sunumlarda daha şık görünmesine yardımcı olan dantel kâğıtlar, misafirlere yapılacak ikramlarla güçlü bir etki bırakılmasında önemli rol oynar. Otellerde, pastanelerde şık bir sunum sağlar.

Poşetler

Eşyaları, yiyecekleri, hediyeleri taşımak ve saklamak için değerli yardımcılar olan poşetler, sevdiklerinize verdiğiniz değeri de ortaya koymanıza yardımcı olur. Gerek buzdolabında yiyecek saklamak için kullanılan buzdolabı poşetleri, gerekse bavullarda düzen sağlamak için kullanılabilen fermuarlı poşetler hayatı güzelleştirir.

Diğer HORECA Ürünleri

HORECA ve servis sektöründe ihtiyaç duyulan pek çok sarf malzemesi ve tamamlayıcı ürünü barındıran bu kategori, plastik şeffaf kâselerden tealight mumlara, tel klipslerden koli bantlarına kadar pek çok ürünü Bunzl Bursa Pazarı kalitesiyle tüketicilerle buluşturmaktadır.