HORECA & SERVİS ÜRÜNLERİ

HORECA kanalında sunulan mükemmel servisin arkasında kaliteli ve güven duyulan ürünler vardır. Restoranlardan kafelere, kantinlerden yemek firmalarına kadar özel sunum gerektiren her alanda, şık kaselerimiz, kaplarımız, poşetlerimiz ve sarf malzemelerimizle güvenli servis imkanı sunuyoruz.

Alüminyum Kaplar & Kapaklar

Eve servis sektöründe kullanabileceğiniz alüminyum kaseler, çok farklı çeşit ve boyutlardadır. Karton kapaklarını kapatarak dökülmeden taşınması mümkündür. Taşıma kolaylığının yanı sıra, fırında ve mikrodalgada ısıtıp, ayrı bir kaba almadan yiyeceklerin sunumunu yapabilirsiniz.  Alüminyum sütlaç ve aşure kasesi, misafirlerinize ve sevdiklerinize tatlınızı sunarken büyük kolaylık ve şıklık sağlar. Çok gözlü kaplara, birbirine karışmadan, aynı anda farklı gıdaları koymanız mümkündür.

Plastik Sızdırmaz Kaplar & Kapaklar

Eve servis sektöründe kullanılan plastik sızdırmaz kaplar & kapaklar, çok farklı çeşit ve boyutlardadır. Sıkı kapanan kapaklarını kapatarak, yiyeceklerin dökülmeden taşınması mümkündür. Gıdalarınızı çiğ ya da pişmiş olarak, sızdırmaz kaplar içinde buzdolabında saklayabilirsiniz. Pastanelerde ve fırınlarda kurabiye, pasta ve tatlıların hijyenik biçimde taşınması için kullanılmaktadır.

Eve Servis Kutuları

Eve servis kutuları, hazır yemek sektöründe yemeklerin tüketiciye sıcak ve güvenli şekilde ulaştırılmasını sağlayan kutulardır.  Kutular, yiyeceklere zarar verici hiçbir madde içermemektedir. Pizza kutuları, arkalarında bulunan hava delikleri sayesinde kutu içerisindeki pizzaların hamurlaşmasını engeller. Baklava kutuları ise, içindeki şerbetin dışarıya sızmaması için en dayanıklı şekilde üretilmiştir.

Karton Kaseler & Kutular

Eve servis sektöründe, sinemalarda, açık hava satıcılarında sıkça ihtiyaç duyulan karton mısır ve cips kutuları, sıcacık çorbaların restoranlardan evlere taşınmasında ihtiyaç duyulan karton çorba kaseleri, leziz dondurmaların erimeden evlere taşınmasında kullanılan karton dondurma kaseleri, tasarımlarıyla eğlenceli, pratik kullanımı ile hayatı kolaylaştıran ürünlerdir.

Poşetler

Poşetler, eşyalarımızı, yiyeceklerimizi, hediyelerimizi taşımak ve saklamak için vazgeçilmez yardımcılardır. Sağlam ve sağlıklı kilitli poşetlerimiz, fermuarlı poşetlerimiz ve buz torbalarımızla yiyeceklerinizi buzdolabında sağlıklı bir şekilde saklayabilir; çöp torbaları ile çöplerinizi hijyenik bir şekilde atabilir; baskılı poşetlerimizle sevdiklerinize hediye verirken farkınızı ve onlara değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Dantel Kağıtlar

Dolphin dantel kağıtları, pasta ve tartlarınızda altlık olarak kullanabileceğiniz gibi kurabiye ve kanepe sunumlarınızın çok şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Misafirlerinize yapacağınız içecek ikramlarında tepsilerinizin üzerinde kullanarak onlara önem verdiğinizi gösterebilirsiniz. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekillerde, farklı boylarda dantel kağıtlarımız aynı zamanda çevre dostu ürünlerdir.

Termal Pos Ruloları

Yeni nesil yazar kasalar ve pos makineleri ile uyumlu termal pos ruloları ve terazi etiketleri, uzun ömürlü kâğıttan üretilmiştir. Etiketler market terazilerinde kullanılabileceği gibi, işletmelerin ihtiyacı olan her boyutta etiket temin edilebilir. Umur Basım güvencesi ve kalitesi altında üretilen rulolar, yedi yıl silinmezlik garantisine sahiptir. Cihazda toz yapmama özelliğine sahiptir.

Tatlı Kaseleri

Eşsiz tasarımlara ve karton doğallığına sahip Roll-Up Premium tatlı kaseleri, kullanışlı ve sağlıklıdır. Sütlaç, aşure ve benzeri tatlılarınızı misafirlerinize premium kaselerle sunmanın şıklığını hissedeceksiniz. Fırına da girebilen kaplar ve muffin kek kapsülleri, görenleri kendine hayran bırakıyor.

Diğer Horeca Ürünleri

HORECA ve servis sektöründe ihtiyaç duyulan pek çok sarf malzemesi ve tamamlayıcı ürünü barındıran bu kategorimizde, plastik şeffaf kaselerden, tea-light mumlara, tel klipslerden yıldız rafyalara, hamburger poşetlerinden koli bantlarına kadar pek çok ürünü bulabilirsiniz.

©Copyright BURSA PAZARI - Designed by Webbilir Webbilir Logo