Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

ELDİVENLER

Sağlık ve gıda endüstrisi alanlarında sıklıkla tercih edilir. Gıda hazırlama ve yemek servisi sektöründe, oteller ve restoranlarda, ofisler ve kurumlarda, temizlik işlerinde, kısaca sağlık ve temizlik gerektiren her ortamda Dolphin tek kullanımlık eldivenler güvenle kullanılabilir.

Dolphin Tek Kullanımlık Eldiven Ürün Portföyü

Dolphin Lateks Eldivenler

Dolphin lateks eldivenler sağlık, çocuk bakımı, veteriner hizmetleri, kozmetik gibi temizlik ve koruma gerektiren işlerde kullanım için idealdir.

Gıda işleme, yemek servisi ve çok amaçlı temizlik işlerinde kullanılabilir. Elastik yapısı sayesinde giyilip çıkartılması oldukça kolaydır.

Dolphin Nitril Eldivenler

Dolphin nitril eldivenler sağlık, çocuk bakımı, veteriner hizmetleri, kozmetik gibi temizlik ve koruma gerektiren işlerde kullanım için idealdir.

Gıda işleme, yemek servisi ve çok amaçlı temizlik işlerinde kullanılabilir. Lateks içermediği için latekse duyarlı bünyelerde tercih edilir.

Parmak uçlarındaki dokulu yüzey, hem kuru hem ıslak maddelerin daha sıkı kavranmasını sağlar.

Dolphin Vinil Eldivenler

Dolphin vinil eldivenler her türlü temizlik ve koruma gerektiren işte kullanım için idealdir.

Lateks içermediği için latekse duyarlı bünyelerde tercih edilir. Eli saran ince yapısı sayesinde kozmetik sektöründe sıkça kullanılmaktadır.

Hijyeni Seven Dolphin Eldiven

Dolphin tek kullanımlık eldivenler, hijyen ve temizlik gerektiren her alanda koruma sağlar. Sağlık ve gıda endüstrisi alanlarında sıklıkla tercih edilir.

Gıda hazırlama ve yemek servisi sektöründe, oteller ve restoranlarda, ofisler ve kurumlarda, temizlik işlerinde, kısaca sağlık ve temizlik gerektiren her ortamda Dolphin tek kullanımlık eldivenler güvenle kullanılabilir.

Dolphin tek kullanımlık eldivenler, lateks, nitril, vinil ve şeffaf eldiven çeşitlerinden oluşan kullan-at ürünlerdir. Çalışırken kendinizi daha iyi hissedebilmeniz için kullanıcı rahatlığı düşünülerek tasarlanmış, elastik, tek kullanımlık eldivenlerimiz konforlu ve sağlamdır.

Çeşidi Seven Dolphin Eldiven

Dolphin tek kullanımlık eldivenler, özelliklerine ve kullanım alanlarına göre ayrışmaktadır. Tüketicilerin bu özelliklere uygun şekilde eldiven seçimi yapması önemlidir.

Dolphin eldiven ailesi, her ihtiyacı karşılayabilecek alternatife sahiptir. Örneğin yiyecek servisi yaparken kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan, gıdayla temasa uygun Dolphin Çok Amaçlı Siyah Eldivenlerimiz yiyecek sektöründe kullanıma daha uygun iken; yüksek dayanım gerektiren tamirat ya da boyama işlerinde Dolphin Ekstra Kalın ve Kalın Nitril Eldivenlerimizi önermekteyiz. Dolphin Mavi Nitril Eldivenler, mavi renginden dolayı özellikle hamur işlerinde tercih edilirken, kuaförler ya da güzellik merkezleri hassas yapısından dolayı Dolphin Vinil Eldivenleri kullanmayı daha uygun bulmaktalar.

Dolphin markasının tarihi en eski ve geleneksel eldiveni olan lateks pudralı eldivenler daha çok sağlık sektöründe kullanılırken; latex alerjisi olan ciltlerin latex dışında bir eldiveni tercih etmesi gerekmektedir. Bu sebeple Dolphin Nitril Eldivenler lateks tek kullanımlık eldiven kullanamayan tüketiciler için muhteşem çözümdür. Nitril eldivenlerin renklendirilebilme özelliği pek çok kullanıcı için şık bir deneyim yaratır.

Yemeği Seven Dolphin Eldiven

Dolphin tek kullanımlık eldivenler gıda sektörü profesyonellerinin kullanmayı tercih ettiği güvenilir eldiven markasıdır.

Otel ve restoranların profesyonel mutfaklarında güvenli şekilde yiyecek hazırlamaya imkan sağlayan, işletmelerin temizlik standardını korumasına yardımcı olan eldivenler yemek işlerinin tamamında kullanılabilir. Gıda işleme veya hazırlama sırasında kullanılan Dolphin tek kullanımlık eldivenler gıda güvenliği standartlarına uygundur ve gıdalarla temas ettiğinde güvenli bir bariyer sağlar.

Dolphin eldiven portföyünde yer alan gıdayla teması uygun Çok Amaçlı Siyah Nitril Eldiven, şeflerin ve tüm yemek profesyonellerinin tercih ettiği, son yılların yükselen yıldızı konumundadır.

Steakhouse’larda hamburger yerken soslardan dolayı ellerin kirlenmesine çözüm olduğu gibi, misafirlere yemek servisi yaparken elegan bir sunum oluşturan önemli bir oyuncudur.
Dolphin Mavi Nitril Eldivenler, dünyada mavi renkli gıda çok az olduğu için, beyaz renkli hamur işlerinin içine düşebilecek herhangi bir eldiven parçasının rahatlıkla fark edilmesini sağladığı için profesyonellerin önemle tercih ettiği üründür.

Konforu Seven Dolphin Eldiven

Yaptığınız iş ne olursa olsun, çalışırken kendinizi daha iyi hissedebilmeniz için kullanıcı rahatlığı düşünülerek tasarlanmış elastik tek kullanımlık Dolphin eldivenlerimiz konforlu ve sağlamdır.

Kullanım rahatlığını arttırmak için Dolphin tek kullanımlık eldivenlerin beden seçiminde hassas olunmalıdır. Kullanıcıların el büyüklüğüne uygun eldiveni kullanması, yapılan işin en konforlu şekilde tamamlanmasına olanak sağlar. Aksi halde eldivenler eli sıktığı ya da gevşek durduğu için rahatsızlık yaratabilir.

Eldiven alırken, Dolphin marka temsilcilerimizin yönlendireceği bedenin seçilmesi ya da Dolphin eldiven kutularının arkasında yer alan beden tablosunda deneme yapılarak almaya dikkat etmek gerekmektedir.