Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TEK TEDARİK NOKTASI

Bunzl Bursa Pazarı olarak tüketicilere sunduğumuz en önemli hizmetlerden biri, farklı kategorilerdeki ürünleri tek tedarik noktasından sunabilmek.

Gerek ev içi bireysel mutfak ihtiyaçlarını, gerekse ev dışı sektörler olan Horeca ve Catering firmalarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere pek çok tek kullanımlık ürün kategorisini, tek seferde ve tek noktadan temin edebilme imkanı sunuyoruz.

Süpermarket ve Mutfak Ürünleri

Horeca & Paket Servis Ürünleri

Tek Kullanımlık Eldivenler ve Hijyen Ürünleri

Ekolojik Ürünler

Tek Kullanımlık Ürünler

Parti Ürünleri

Ulusal ve yerel zincir marketler ve indirim marketlerde, tek kullanımlık ürünler rafında yer alan plastik tabaklardan, karton bardaklara, pipetlerden, kürdanlara, eldivenlerden çöp şişlere kadar pek çok ürünü Bursa Pazarı kalite ve güvencesiyle son kullanıcılarla buluşturuyoruz.

Pişirme kağıdı, streç film ve alüminyum folyo ürünlerini uluslararası geçerliliği olan BRCS Gıda Güvenliği Sertifikasına AA+ dereceyle sahip olan üretim tesisimizde üretiyoruz.

Geleneksel ambalaj toptancılarına ve ev dışı tüketim sektöründeki firmalara, tek kullanımlık gıda hazırlama ve yemek servisi ürünleri ile eldiven, bone, galoş gibi tek kullanımlık hijyen ürünlerinin tamamını tek noktadan tedarik imkanı sunuyoruz.

E-ticaret kanalımız olan www.kullanatmarket.com ile bireysel ve kurumsal tüketicilerin temel tek kullanımlık ürünler ihtiyacını tek noktadan online tedarikle çözüyoruz. Doğum günü partisinde gerekli olan her ihtiyaç online kanalımızdan sipariş verilebilirken, bir pastanenin ihtiyacı olan pişirme kağıdından tahta karıştırıcıya kadar pek çok tek kullanımlık ürün de kullanatmarket.com üzerinden tek noktadan temin edilebilir.

Dolphineldiven.com e-ticaret kanalımız ile de bireysel ve kurumsal eldiven kullanıcılarına adrese teslim hızlı bir kargolama süreci ile eldiven ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yurt dışı müşterilerimiz için BRCS gıda güvenliği sertifikalı tesisimizde ürettiğimiz pişirme kağıdı, streç film ve alüminyum folyo ürünlerini, yüksek kalitede, en iyi tasarımla, rekabetçi fiyatla, tek noktadan, talep edilen teslim süresinde firmaya ulaştırırken, yüksek kalitede ürettiğimiz ürünlerimizi markaya özel (private label) seçeneği ile de sunabilmekteyiz.