Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

KALİTE

Bunzl Bursa Pazarı, %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayanan kalite politikalarının, şirket stratejisi ve iş süreçleri ile entegre olduğunu güvence altına almak amacıyla yürüttüğü iç ve dış denetim faaliyetleri ile ürün ve hizmetlerinde kaliteyi her zaman bir adım ileri taşımaktadır.

Bunzl Bursa Pazarı, sahip olduğu üstün teknoloji ve yüksek üretim standartları ile aşağıdaki kalite yönetim belgelerine sahiptir.

Toplum ve çevre sağlığını en önde tutarak, ürün güvenliği ve yasallığını odak noktası haline getirerek iş süreçlerini sürdüren Bunzl Bursa Pazarı, farklı kapsamda yer alan tüm ürünleri için ilgili ulusal ve uluslararası tüm yasal mevzuatlara uyum sağlayan sektörün öncü firmalarındandır.

Kalite Belgeleri & Sertifikalar

Tarihçemiz:

PEFC CoC sertifikası alındı

ISO 13485:2016 sertifikası alındı

PEFC CoC sertifikası alındı

Amfori BSCI – Sosyal Uygunluk Sertifikası sistemi kuruldu ve denetim gerçekleşti

BRC IoP sistemi kuruldu ve sertifikalar alındı

ISO 9001 ve ISO 22000 sistemleri kuruldu ve sertifikalar alındı

2022
PEFC CoC sertifikası alındı
2021
ISO 13485:2016 sertifikası alındı
2020
FSC CoC sertifikası alındı
2019
Amfori BSCI – Sosyal Uygunluk Sertifikası sistemi kuruldu ve denetim gerçekleşti
2012
BRC IoP sistemi kuruldu ve sertifikalar alındı
2010
ISO 9001 ve ISO 22000 sistemleri kuruldu ve sertifikalar alındı

BRCGS:
(Ürün Güvenliği)

BRC (British Retail Consortium), İngiltere menşeli, ambalaj üreticileri için hijyen ve ürün güvenliği standardıdır. Ürünün hammaddeden sevkiyata izlenebilirliğini ve tedarik zincirinin her halkasında kontrol gerektiren, ürün güvenliğini maksimum düzeyde sağlayan bir standarttır.

AA grade derecelendirme ile BRC sertifikasını almaya hak kazandık. Tesisimizde üretimini yaptığımız streç film, alüminyum folyo, yanmaz fırın torbası ve pişirme kağıdı ürünlerimiz, BRCGS PM standardına uygun olarak üretilmektedir.

BRCGS ile iş ortaklarımıza ve ürünlerimizi kullanan herkese karşı gıda güvenliğini garanti altına almış oluyoruz.

Amfori BSCI:
(Sosyal Uyumluluk)

Amfori BSCI (Business Social Compliance Initiative), merkezi Belçika Brüksel olan, Ticaret Birliği tarafından organize edilmiş olup, etik sosyal değerlerin sürekliliğini ve sürdürülebilirliğini sağlama hedefindedir.

Amfori BSCI, Uluslararası İş Örgütü kurallarını esas alır, tedarikçilerin bu konularda sürekli iyileştirme yapmalarını sağlamak ve bu kuralları kademeli etki ile paydaşlarına yaymak amacındadır.

Bunzl Bursa Pazarı 2019 yılı Nisan ayındaki denetim sonra Amfori BSCI Sertifikasyonu’nu almaya hak kazanmış ve sosyal uygunluk yönetim sistemini çalışanlarının katkılarıyla sürekli canlı kalan bir sisteme dönüştürmüştür.

Amfori BCSI Yaklaşımı:

FSC CoC:
(Kontrollü Orman Yönetimi & Çevre)

FSC CoC sertifikası: ham maddenin ormandan tüketiciye ulaşana kadar; işleme, dönüştürme, imalat ve dağıtım gibi tüm başarılı safhalarını içine alan bir yönetim sistemidir. Müşterilerimize talepleri doğrultusunda sorumlu kaynaklardan elde edilen orman ürünleri; ahşap ve kağıttan üretilmiş kullan-at ürünler sunabiliyoruz.
Bunzl Bursa Pazarı olarak FSC sertifikasına sahip olduğumuz süre boyunca doğrudan veya dolaylı olarak FSC tarafından kabul edilemez olarak görünen aşağıdaki faaliyetlerin içinde yer almayacağımızı taahhüt ederiz.

PEFC CoC
(Kontrollü Orman Yönetimi & Çevre)

PEFC CoC sertifikası, iyi uygulamaları teşvik etmek ve orman ürünlerinin en yüksek ekolojik, sosyal ve etik standartlara uygun olarak üretilmesini sağlamak için orman ürünlerini tedarik zinciri boyunca kontrol eden bir yönetim sistemidir. Müşterilerimize talepleri doğrultusunda sorumlu kaynaklardan elde edilen PEFC sertifikalı pişirme kağıdı sunabiliyoruz.

Bunzl Bursa Pazarı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak PEFC (Orman Sertifikasyonu Onaylama Programı) sertifikasına sahip olduğumuz süre boyunca;