Skip to content

KARİYER

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Bursa Pazarı’nda müşterilerimize talep ettikleri en iyi ürünleri üretmek ve sunmak için çalışırız. Bu bakış açımızı sürdürmek için insan kaynakları politikamız şöyledir:
· Şirketimizdeki yetenekleri geliştirmek
· Yeni yetenekleri aramıza katmak ve şirketimize en kısa sürede uyum sağlamalarına destek olmak
· Sürekli gelişim bakış açısıyla, çalışanların gelişimlerini sağlamak
· İş sağlığı ve güvenliği ve hijyen gibi işimizin odağında olan konularda tüm çalışanların üstün bir bilince sahip olmasını sağlamak
· Çalışanlarımıza verimli bir çalışma ortamı sunmak

Değerlerimiz

Tüm çalışma arkadaşlarımızın ortak değerlerimizi takip etmesini bekleriz. Bu değerler aracılığıyla sürdürülebilir ve müşteri odaklı bir işbirliğine sahip olacağımıza inanıyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşım: Müşterilerimiz için değer yaratır ve beklentilerini karşılamak için çalışırız.
Dürüstlük: Tüm hissedarlarımıza karşı dürüstüz. Açık iletişim kurarız.
Verimlilik: Yaptığımızı verimlilik perspektifiyle yapıyoruz. Kaynakları doğru ve etkin kullanırız. Çevreye saygı duyar ve onu daha fazla korumak için çaba gösteririz.
Hız: Odak noktamız, işimizi en kısa sürede tamamlamak ve müşteri beklentilerini hızlı bir şekilde karşılamaktır.
Kalite: Ürün ve hizmetlerimiz kalite ile ilgili beklentileri karşılar. Sağlık ve hijyenle ilgili konularda sıfır toleransa sahibiz.
Ticari bakış açısı: Kazan-kazan ilişkisine dayanan ve tüm hissedarlarımıza fayda sağlayacak sürdürülebilir bir ticari bakış açısına sahibiz.

Eğitim ve Geliştirme

Tüm çalışma arkadaşlarımızın gelişime odaklanmasını bekliyoruz. Toplu ve sürekli gelişme fırsatları yaratırız. Bursa Pazarı çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliği ile ürün hijyeni konusunda kusursuz bir farkındalığa sahip olmalarını bekliyoruz.

Bu amaçla, yıl boyunca planlarımıza göre sürekli eğitim seansları sağlıyoruz.

Ayrıca, yeni iş arkadaşlarımızın çevrelerine olabildiğince hızlı adapte olmalarına yardımcı olmak için etkili bir oryantasyon süreci sunuyoruz.

Ücretler ve Yan Haklar

Bursa Pazarı, rekabetçi çalışma ortamı uygulamaları içerisinde kurumsal ve kurumsal olmayan dengeleri gözeterek, buna göre ücret ve yan menfaatler sunmaktadır.

Çalışanlarımızın ücretleri kişisel ve kurumsal performans ve enflasyon kriterlerine göre yıllık olarak artırılmaktadır. Satış ekibimize satış odaklı performans primleri verilmektedir. Ayrıca kurumsal ve kişisel performansa göre diğer takımlara da yıllık olarak ikramiye verilmektedir.

Belirli bir süre bizimle birlikte olan meslektaşlarımız, yatarak ve ayakta tedavi dahil olmak üzere özel sağlık sigortası hakkına sahip olurlar.

Merkezde görev yapan çalışanlarımız için merkezi güzergahlarda personel servisi yapılmaktadır. Merkez ofisimizdeki çalışanlarımız için yemekhanemizde öğle yemeği ikram edilmektedir.

Bursa Pazarı’nda müşterilerimize talep ettikleri en iyi ürünleri üretmek ve sunmak için çalışırız. Bu bakış açımızı sürdürmek için insan kaynakları politikamız şöyledir:

  • Şirketimizdeki yetenekleri geliştirmek
  • Yeni yetenekleri aramıza katmak ve şirketimize en kısa sürede uyum sağlamalarına destek olmak
  • Sürekli gelişim bakış açısıyla, çalışanların gelişimlerini sağlamak
  • İş sağlığı ve güvenliği ve hijyen gibi işimizin odağında olan konularda tüm çalışanların üstün bir bilince sahip olmasını sağlamak
  • Çalışanlarımıza verimli bir çalışma ortamı sunmak

©Copyright BURSA PAZARI - Designed by Webbilir Webbilir Logo