Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

KARİYER

Takıma katılmak ister misiniz?

Bunzl Bursa Pazarı’ndaki açık pozisyonlara başvurabilirsiniz. Eğitim geçmişiniz, deneyimleriniz ve özellikleriniz işe aldığımız pozisyonlara uygunsa sizinle iletişim kuracağız.

Açık pozisyonlar

Değerlerimiz

Kurulduğumuz ilk günden bu yana ortak değerler üzerinde hareket ediyor, bu değerler aracılığıyla iş ortaklarımız, kurumsal müşterilerimiz ve çalışanlarımız için bir güven ortamı oluşturuyoruz.
 

 
Müşteri odaklı yaklaşım:
Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için söylediklerine değer veriyor, beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz.
 

 
Dürüstlük:
Açık ve şeffaf iletişimin gücüne inanıyoruz. Yapabileceklerimizi söylüyor, söylediklerimizi ise mutlaka yapıyoruz.


 

Verimlilik:
Sahip olduğumuz tüm kaynakları doğru ve etkin kullanmak için çaba harcıyor, herkes için en iyi sonucu ortaya koyuyoruz.


 
Hız:
Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri olan hız, işimizi yaparken odaklandığımız en önemli noktalardan bir tanesidir. Müşterilerimizin beklentilerini mümkün olan en hızlı şekilde karşılayabilmek için gerekli tüm aksiyonları alıyoruz.


 
Kalite:
Ürün ve hizmetlerimizi, birinci sınıf kalite talep eden müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak ölçüde şekillendiriyoruz.


 

Ticari Bakış Açısı:
Kazan-kazan ilişkisine dayanan ve tüm paydaşlarımıza fayda sağlayacak sürdürülebilir bir ticari bakış açısına sahibiz.


İnsan Kaynakları Politikası

Bunzl Bursa Pazarı’nda müşterilerimize en iyi ürünleri ve hizmetleri vermek için çalışıyoruz. Bu bakış açısını sürdürmek için insan kaynakları politikamızışu şekilde oluşturuyoruz:

•  Şirket bünyemizde yer alan yetenekleri geliştiriyoruz.
•  Yeni yetenekleri aramıza katmayı amaçlıyor, en kısa sürede uyum sağlamaları için destek oluyoruz.
•  Çalışan gelişiminde sürekliliği sağlamak adına uygun ortamı oluşturuyoruz.
•  İş sağlığı, güvenliği ve hijyeni gibi işimizin odağında yer alan konularda bilinç oluşmasını sağlıyoruz.
•  Çalışanlarımıza verimli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Eğitim ve Gelişim

Tüm çalışma arkadaşlarımızın gelişim odaklı olmalarını bekliyoruz. Birlikte, sürekli gelişmek için imkanlar oluşturuyoruz.

Bunzl Bursa Pazarı çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliği ve ürün hijyeni konularında kusursuz bir bilince sahip olmalarını bekliyoruz. Bunun için eğitim planlarımız çerçevesinde, yıl içerisinde sürekli eğitim veriyoruz.

Aramıza yeni katılan çalışanların kısa sürede şirketimize ve görevlerine uyum sağlamaları için etkin bir oryantasyon süreci sunuyoruz.

Ücret ve Yan Haklar

Bunzl Bursa Pazarı, rekabetçi çalışma ortamı uygulamaları kapsamında şirket içi ve şirket dışı dengeleri göz ederek, ücret ve yan haklar sunmaktadır.

Şirketimizde yılda bir kez şirket ve bireysel performans ile enflasyon kriterleri göz önüne alınarak ücret zammı uygulanmaktadır. Satış ekibimizde, satış odaklı performans primi uygulanmaktadır. Satış dışı ekibimizde de yılda bir kez şirket ve bireysel performans esaslı prim uygulaması vardır.

Belirli çalışma sürelerini sağlayan çalışma arkadaşlarımız için yatarak ve ayakta kapsamlı özel sağlık sigortası hakkı vardır.

Genel Müdürlük bünyesindeki çalışanlarımız için merkezi güzergahlardan geçen personel servisi bulunur.

Açık pozisyonlar

Üretim Personeli

Tam Zamanlı

Üretim Operatörü

Tam Zamanlı

Genel Başvuru

Tam Zamanlı

Depo Personeli

Tam Zamanlı