Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

08/03/2023

Deprem Felaketinin Yaralarını Birlikte Sarmaya Çalışıyoruz

Deprem Felaketinin Yaralarını Birlikte Sarmaya Çalışıyoruz

Ülkemizi derinden yaralayan büyük afetin yaralarını sarabilmek için Bunzl Grup Bursa Pazarı olarak ilk günden itibaren çalışmaya devam ediyoruz.

Deprem bölgesinde hayatını çok zor şartlar altında devam ettirmek zorunda kalan vatandaşlarımıza, çalışma arkadaşlarımızla hazırladığımız battaniye, kışlık polar, bebek bezi ve çeşitli hijyen malzemeleri gönderdik. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin deprem bölgelerine göndermek üzere hazırladığı gıda desteği için streç film, İstanbul Arel Üniversitesi’nin hazırladığı gıda desteği için taşıma kolisi desteği verdik. Grubumuz Bunzl Avrupa Kıtası yönetimi tarafından, dünyadaki tüm Bunzl şirketlerinde çalışanların katılımını sağlamak için bir bağış kampanyası düzenlendi. Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Dernekleri Federasyonu ile ortak yürütülen bu kampanyada toplanacak olan bağışlar depremzede vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunacak şekilde değerlendirilecektir. Yeni yardımlar için çoktan kollarımızı sıvadık. Bu zor günleri gönül gönüle, hep birlikte aşacağız.

SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI?

DİĞER HABERLER

02/02/2021

MutluMutfaklarınSırrıMilyonlarlaBuluştu

Mutlu Mutfakların Sırrı Milyonlarla Buluştu 1970 yılında kurulduğu günden itibaren pek çok başarıya imza atan, çok değerli markalar yaratan, sektöründe ilkleri başaran Bursa Pazarı, şimdi de TV reklamı ile milyonlarla buluştu.
01/01/2016

Bursa Pazarı & Bunzl Ortaklığı

Bursa Pazarı, 2016 yılında gerçekleşen satın alma ile Bunzl Group bünyesine katılmıştır.
02/11/2023

3. Çeyrek Satış Toplantımızda Hedeflerimizi Masaya Yatırdık

3. çeyrek satış toplantımızı 2 Kasım 2023 tarihinde Renaissance İstanbul Polat Otel’de gerçekleştirdik.