Haberler

+90 212 886 64 66

info@bursa-pazari.com

Streç Filmler

Market ve Mutfak Ürünleri

Yiyeceklerin tazeliğini koruyan, kokularının etrafa yayılmasına engel olan streç filmler; hijyenik bir ortam sağlayarak mikrop ve tozların yiyeceklere bulaşmasını engeller.

Gıdaların uzun süre taze kalmasını sağlayarak israfı azaltır. Gerek evlerde her türlü yiyeceğin sarılarak saklanmasında ya da mutfak kaplarının ağzının kapatılmasında, gerekse ev dışı tüketimde profesyonel kullanım imkanı sağlayan en kaliteli streç film çeşitlerini tüketicilerle buluşturuyoruz.

Yiyecekleri Taze Tutar

Streç filmler en fazla gıdaların sarılması ve saklanması için kullanılmaktadır. Buzdolabında yiyeceklerin kokularının etrafa yayılmaması, sularının akmaması, ürünlerin dağılmaması için esnek formülüyle streç filmler çok iyi birer mutfak yardımcısıdır. Gıdalar streç film içinde uzun süre bozulmadan taze kalabilir.

Koruma Sağlar

Streç filmler, başta gıdalar olmak üzere, her türlü ürünün ambalajlanması sırasında koruma sağlar. Gerek taşıma gerek depolama aşamasında dış etkenlere karşı koruma ve dayanıklılık sağlar. PVC Streç filmler yağlı gıdalar hariç tüm gıdalarla temas edebilir. PE Streç filmler tüm gıda çeşitleri ile temas edebilir.

Sarma Kolaylığı

Streç filmler, esnek yapısı sayesinde sardığı ürünlerin sıkıştırılmasını sağlayarak ambalajlanmasını kolaylaştırır. Bu sayede zaman ve emek tasarrufu sağlarsınız.

Çok Çeşitli Streç Filmler

Streç filmleri PVC (polivinil klorür) ya da PE (polietilen)hammadde ile üretebilir, müşterilerimizin istediği kalınlığa uygun olarak kutulu ya da kutusuz olarak sevk edebiliriz. Streç filmlerin kesilme kolaylığı tüketicilerin en fazla önem verdiği konulardan birisi olduğu için bu soruna çözüm olarak streç filmleri pratik kesme bıçağı ile sunmaktayız. Gerek kesme bıçaklı, gerekse bıçaksız olarak sunabildiğimiz streç filmleri kısa metrajlı ev tipi ya da uzun metrajlı profesyonel kullanıma uygun olarak çeşitlendirdik. Depolarda ve nakliye sektöründe çok fazla talep edilen palet streçleri de ürün portföyümüz arasında bulunmaktadır.

Şeffaflık

Streç filmler yapısı gereği şeffaftır. Bu sayede sardığı ürünü göstermek mümkün olur. PVC streç filmler çok açık sarı renge sahipken, PE streç filmler daha sarı tondadır ve farklı renklerde üretilmesi de mümkündür. Mor, pembe gibi farklı tonlarda PE streç filmlerle raflarda farklılaşmak çok kolay.